وبلاگ ریاضی کلاس 1/1 مدرسه راهنمایی شهید بهشتی

وبلاگ رسمی کلاس 1/1 مدرسه راهنمایی شهید بهشتی شهرری

وبلاگ ریاضی کلاس 1/1 مدرسه راهنمایی شهید بهشتی

وبلاگ رسمی کلاس 1/1 مدرسه راهنمایی شهید بهشتی شهرری

معما

قیمت  یک کیلو گردو و دو کیلو بادام زمینی باشه 2 دلاره.

قیمت 4 کیلو فندق و یک کیلو گردو داره 3 دلاره.

شما با 1.50 دلار فقط میتونید 3 کیلو بادام و یک کیلو گردو و یک کیلو فندق بخرید.

اما شما میخواهید برای عید از هر4 نوع آجیل یک کیلو بخرید باید چقدر پرداخت کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرات 0 + ارسال نظر
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد